مواضع
جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها
سیاست ما عین دیانت ما است و دین از سیاست جدا نیست. از این رو نباید از این مسئله خوف داشت كه بحث های سیاسی در آستانه انتخابات بحث ارزشی مسجد را زیر سوال ببرد. همان گونه كه در صدر اسلام مسجد نبض تپنده تحولات اجتماعی جامعه و مسلمانان بوده است در حال حاضر نیز باید چنین جایگاهی داشته باشد.
هوای تهران آلوده است یا ما؟! هوای تهران آلوده است یا ما؟!
اسکندر صالحی: آلودگی تهران، آیینه تمام نمای زندگی اجتماعی ماست و محصول تعاملی است که ما با هم‌نوعان خود و با طبیعت داریم؛ بنابراین، ضروری است که ما در این نحوه از تعامل، درنگ کنیم و به اصلاح آن بکوشیم؛ پس، باید در این راه از خود آغاز کنیم. هر یک از ما نخست باید به وارسی نحوه و آثار تعامل خود با دیگران بپردازد و در اصلاح خویش بکوشد.
فایده پرسش از رییس‌جمهور فایده پرسش از رییس‌جمهور
نیاز به سابقه‌پردازی چندانی ندارد؛ چند ماه پیش، علی مطهری و 99 نفر از همکارانش در مجلس هشتم، ده پرسش در برابر رییس‌جمهور نهادند و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند و اکنون همچنان مصر و مصمم به انجام این کارند. البته بنا بر قانون هم می‌توانند چنین کنند؛ همچنان که رییس جمهور هم می‌تواند به مجلس اخطار قانون اساسی دهد و مجلسیان را به عمل به آن فراخواند.
در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟ در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟
اسکندر صالحی
برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند. برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند.
ه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی" عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین کنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه سوابق، عناصر، ‌احزاب و ترکیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای ترکیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.
آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟ آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟
احمديان افزود:به طور مثال در هدفمند کردن يارانه‌ها بايد به نحوي عمل شود که نتيجه مطلوب که همانا بنيان کني فقر و آباد سازي همه جانبه کشوراست، محقق گردد.
اعتبار اخلاقی دولت اعتبار اخلاقی دولت
اسکندر صالحی رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:هر دولتی برای اعمال اراده و انجام مأموریت های خود، نیاز به قدرت داشته و نیز از میزان قدرت خود تلقی و تصوری دارد. مسأله اما این است که: چگونه می توان این تلقی و تصور را سنجید و اندازه گرفت؟ در این مختصر، نخست به طرح چند نکته خواهیم پرداخت و سپس به پرسش اصلی بازخواهیم گشت.
گفتنی‌های فیلم «طلا و مس» گفتنی‌های فیلم «طلا و مس»
محمود افتخاری: طلاومس، بیانگر این حقیقت بود که تعظیم در برابر معبود و معشوق حقیقی، صرفا با به زبان آوردن پیاپی ذکر «توکل به خدا» و «راضی‌ام به رضای خدا» به دست نمی‌آید، بلکه تسلیم در برابر قضای الهی و امید بستن به رحمت ایزدی باید در عمل و در صحنه‌های جاری زندگی روزمره تجلی یابد.
هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است
عضو شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه نباید اظهارات اوباما را جدی گرفت، گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت رژیم صهیونیستی از وی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شده است.
پیوندها
كدخبر: ۳۳۰
تاريخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
در مجلس آینده اکثریت حزبی و گروهی غالب نخواهد بود
عبدالحسین روح‌الامینی با اشاره به مشارکت‌ بالای مردم در انتخابات گفت: در مجلس آینده اکثریت حزبی و گروهی غالب نخواهد بود و از همه گروه ها و احزاب در این مجلس حضور خواهند داشت.

روح‌الامینی با اشاره به مشارکت‌ بالای مردم در انتخابات گفت: در مجلس آینده اکثریت حزبی و گروهی غالب نخواهد بود و از همه گروه ها و احزاب در این مجلس حضور خواهند داشت.

عبدالحسین روح‌الامینی،عضو شورای عالی جبهه ایستادگی با اشاره به اینکه مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی مشارکت بالایی خواهد بود به خبرنگار شبستان گفت: در طول 30 سال گذشته همواره در انتخاباتی که برگزار شده است شاهد حضور گسترده مردم بودیم در انتخابات پیش رو نیز پیش‌ بینی می شود مشارکت مردم بالا با شد.

وی افزود: به نظر می‌رسد برخلاف پیش‌بینی برخی بدخواهان نظام که فکر می‌کردند رکودی در انتخابات به وجود می‌آید رونق و شادابی که در آستانه انتخابات شاهد آن هستیم ولو با وجود محدودیت‌ها باعث می‌شود مردم حق انتخاب خوبی داشته باشند و در فرصت باقی‌‌مانده در انتخابات حضور یابند.

روح‌الامینی با اشاره به اینکه لیست جبهه ایستادگی در تهران 30 نفره است، اذعان کرد: در اکثر استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه در جاهایی که به جمع‌بندی رسیده‌ایم افرادی برای لیست این جبهه تعیین شده است.

عضو جبهه ایستادگی با اشاره به شعار این جبهه "خانه ملت برای ملت" گفت: امروز باید افراد در طراز ملی وارد خانه ملت شوند و نباید افراد برای گروه، حزب و دسته فعالیت کنند. 

روح‌الامینی با تأکید بر اینکه اختلاف سلیقه‌ها در مجلس پسندیده است اما تخریب‌ها قبل از انتخابات مجلس پسندیده نیست، تصریح کرد: انشاالله در زمان باقی مانده رسانه‌ها و خصوصاً نخبگان و بالاخص جنبش دانشجویی نقش مؤثرتری در انتخابات بازی کنند تا از خلوتی جلسات دانشجویی نیز کاسته شود.

وی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد مجلس پیش‌رو چند فراکسیون متعدد داشته باشد و اکثریت یکپارچه حزبی و گروهی بر آن غالب نخواهد بود و مجلس نهم هم به همین شکل خواهد بود.

* نام:
ايميل:
* نظر: