مواضع
جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها
سیاست ما عین دیانت ما است و دین از سیاست جدا نیست. از این رو نباید از این مسئله خوف داشت كه بحث های سیاسی در آستانه انتخابات بحث ارزشی مسجد را زیر سوال ببرد. همان گونه كه در صدر اسلام مسجد نبض تپنده تحولات اجتماعی جامعه و مسلمانان بوده است در حال حاضر نیز باید چنین جایگاهی داشته باشد.
هوای تهران آلوده است یا ما؟! هوای تهران آلوده است یا ما؟!
اسکندر صالحی: آلودگی تهران، آیینه تمام نمای زندگی اجتماعی ماست و محصول تعاملی است که ما با هم‌نوعان خود و با طبیعت داریم؛ بنابراین، ضروری است که ما در این نحوه از تعامل، درنگ کنیم و به اصلاح آن بکوشیم؛ پس، باید در این راه از خود آغاز کنیم. هر یک از ما نخست باید به وارسی نحوه و آثار تعامل خود با دیگران بپردازد و در اصلاح خویش بکوشد.
فایده پرسش از رییس‌جمهور فایده پرسش از رییس‌جمهور
نیاز به سابقه‌پردازی چندانی ندارد؛ چند ماه پیش، علی مطهری و 99 نفر از همکارانش در مجلس هشتم، ده پرسش در برابر رییس‌جمهور نهادند و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند و اکنون همچنان مصر و مصمم به انجام این کارند. البته بنا بر قانون هم می‌توانند چنین کنند؛ همچنان که رییس جمهور هم می‌تواند به مجلس اخطار قانون اساسی دهد و مجلسیان را به عمل به آن فراخواند.
در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟ در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟
اسکندر صالحی
برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند. برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند.
ه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی" عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین کنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه سوابق، عناصر، ‌احزاب و ترکیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای ترکیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.
آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟ آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟
احمديان افزود:به طور مثال در هدفمند کردن يارانه‌ها بايد به نحوي عمل شود که نتيجه مطلوب که همانا بنيان کني فقر و آباد سازي همه جانبه کشوراست، محقق گردد.
اعتبار اخلاقی دولت اعتبار اخلاقی دولت
اسکندر صالحی رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:هر دولتی برای اعمال اراده و انجام مأموریت های خود، نیاز به قدرت داشته و نیز از میزان قدرت خود تلقی و تصوری دارد. مسأله اما این است که: چگونه می توان این تلقی و تصور را سنجید و اندازه گرفت؟ در این مختصر، نخست به طرح چند نکته خواهیم پرداخت و سپس به پرسش اصلی بازخواهیم گشت.
گفتنی‌های فیلم «طلا و مس» گفتنی‌های فیلم «طلا و مس»
محمود افتخاری: طلاومس، بیانگر این حقیقت بود که تعظیم در برابر معبود و معشوق حقیقی، صرفا با به زبان آوردن پیاپی ذکر «توکل به خدا» و «راضی‌ام به رضای خدا» به دست نمی‌آید، بلکه تسلیم در برابر قضای الهی و امید بستن به رحمت ایزدی باید در عمل و در صحنه‌های جاری زندگی روزمره تجلی یابد.
هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است
عضو شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه نباید اظهارات اوباما را جدی گرفت، گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت رژیم صهیونیستی از وی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شده است.
پیوندها
كدخبر: ۳۲۶
تاريخ انتشار: ۱۲ دي ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
در انتخابات مجلس ثبت نام نکرده‌ام / رسانه ها آرزوهایشان را می نویسند
دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: در انتخابات مجلس هشتم ثبت نام نکرده ام و انتشار اخباری مبنی بر ثبت نام بنده در انتخابات آینده کذب محض است.
روح الامینی در گفتگو با مهر:
در انتخابات مجلس ثبت نام نکرده‌ام / رسانه ها آرزوهایشان را می نویسند
دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: در انتخابات مجلس هشتم ثبت نام نکرده ام و انتشار اخباری مبنی بر ثبت نام بنده در انتخابات آینده کذب محض است.

عبدالحسین روح الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، ثبت نام خود در انتخابات مجلس نهم را تکذیب کرد و افزود: بنده از حسن ظن جامعه رسانه ای تشکر می کنم ولی در این دوره از انتخابات ثبت نام نکرده‌ام چرا که هم اکنون در سنگر دانشگاه فعالیت می کنم.

وی گفت: بنده چندین ماه قبل اعلام کرده بودم که به دلیل مشغله های کاری و مسئولیت هایی که دارم نمی توانم در انتخابات شرکت کنم ضمن آنکه این مشغله ها کمتر از نمایندگی نیست و از اهمیت بسیاری برخوردار است.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: در دهه 60 و در انتخابات مجلس سوم یکی از اعضای شورای انقلاب فرهنگی قصد کاندیداتوری در انتخابات را داشت وقتی نظر رهبر معظم انقلاب که در آن زمان رئیس جمهور بودند را جویا شد ایشان تاکید کردند که اهمیت جایگاه علمی کمتر از مجلس نیست.

روح الامینی در عین حال افزود: البته حضوری فعال و چشمگیر در انتخابات خواهیم داشت و در قالب وحدت اصولگرایان در انتخابات شرکت خواهیم کرد.

دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی ادامه داد: رسانه ها آرزوهای خود را می نویسند اما بهتر است قبل انتشار هر خبر اطلاعات کافی آن را به دست آورند.

عضو شورای مرکزی جبهه ایستادگی خاطرنشان کرد: بنده در نشست خبری حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی اعلام کرده بودم که قصد شرکت در انتخابات را ندارم چرا که معتقدم باید راه را برای نسل سوم باز کرد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه با تمام قوا در صحنه هستم افزود: در جهت مشارکت حداکثری مردم برای انتخاب افرادی صالح ، کارآمد و مقبول که بتوانند نقش تاثیرگذاری را در مجلس ایفا کنند در قالب جبهه ایستادگی و در نهایت جبهه متحد اصولگرایان تلاش می کنم.

بنابراین گزارش، روز گذشته یکی از پایگاه های خبری نام عبدالحسین روح الامینی را در فهرست داوطلبان انتخابات مجلس نهم قرار داده بود و وی را نامزد جبهه ایستادگی یا جبهه متحد اصولگرایان معرفی کرده بود

* نام:
ايميل:
* نظر: