مواضع
جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها
سیاست ما عین دیانت ما است و دین از سیاست جدا نیست. از این رو نباید از این مسئله خوف داشت كه بحث های سیاسی در آستانه انتخابات بحث ارزشی مسجد را زیر سوال ببرد. همان گونه كه در صدر اسلام مسجد نبض تپنده تحولات اجتماعی جامعه و مسلمانان بوده است در حال حاضر نیز باید چنین جایگاهی داشته باشد.
هوای تهران آلوده است یا ما؟! هوای تهران آلوده است یا ما؟!
اسکندر صالحی: آلودگی تهران، آیینه تمام نمای زندگی اجتماعی ماست و محصول تعاملی است که ما با هم‌نوعان خود و با طبیعت داریم؛ بنابراین، ضروری است که ما در این نحوه از تعامل، درنگ کنیم و به اصلاح آن بکوشیم؛ پس، باید در این راه از خود آغاز کنیم. هر یک از ما نخست باید به وارسی نحوه و آثار تعامل خود با دیگران بپردازد و در اصلاح خویش بکوشد.
فایده پرسش از رییس‌جمهور فایده پرسش از رییس‌جمهور
نیاز به سابقه‌پردازی چندانی ندارد؛ چند ماه پیش، علی مطهری و 99 نفر از همکارانش در مجلس هشتم، ده پرسش در برابر رییس‌جمهور نهادند و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند و اکنون همچنان مصر و مصمم به انجام این کارند. البته بنا بر قانون هم می‌توانند چنین کنند؛ همچنان که رییس جمهور هم می‌تواند به مجلس اخطار قانون اساسی دهد و مجلسیان را به عمل به آن فراخواند.
در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟ در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟
اسکندر صالحی
برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند. برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند.
ه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی" عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین کنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه سوابق، عناصر، ‌احزاب و ترکیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای ترکیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.
آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟ آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟
احمديان افزود:به طور مثال در هدفمند کردن يارانه‌ها بايد به نحوي عمل شود که نتيجه مطلوب که همانا بنيان کني فقر و آباد سازي همه جانبه کشوراست، محقق گردد.
اعتبار اخلاقی دولت اعتبار اخلاقی دولت
اسکندر صالحی رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:هر دولتی برای اعمال اراده و انجام مأموریت های خود، نیاز به قدرت داشته و نیز از میزان قدرت خود تلقی و تصوری دارد. مسأله اما این است که: چگونه می توان این تلقی و تصور را سنجید و اندازه گرفت؟ در این مختصر، نخست به طرح چند نکته خواهیم پرداخت و سپس به پرسش اصلی بازخواهیم گشت.
گفتنی‌های فیلم «طلا و مس» گفتنی‌های فیلم «طلا و مس»
محمود افتخاری: طلاومس، بیانگر این حقیقت بود که تعظیم در برابر معبود و معشوق حقیقی، صرفا با به زبان آوردن پیاپی ذکر «توکل به خدا» و «راضی‌ام به رضای خدا» به دست نمی‌آید، بلکه تسلیم در برابر قضای الهی و امید بستن به رحمت ایزدی باید در عمل و در صحنه‌های جاری زندگی روزمره تجلی یابد.
هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است
عضو شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه نباید اظهارات اوباما را جدی گرفت، گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت رژیم صهیونیستی از وی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شده است.
پیوندها
كدخبر: ۳۲۲
تاريخ انتشار: ۰۸ دي ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:
روح الاميني: ظلم به نظام،ظلم به مردم است
روح الاميني 9 دي را آغاز مسيري بزرگ براي انقلاب دانست که در آن همه احاد ملت در کنار هم ايستادند تا بگويند که ساختار نظام انقلاب اسلامي اتکا به مردم دارد و مردم نيز به هيچ عنوان دست از اعتقادات خود نخواهند شست.
عضو جبهه ايستادگي با بيان اينکه عشق به حسين (ع) در روح و جسم اين مردم هرگز کم نخواهد شد، اظهاركرد: آنچه در 9 دي روي داد، حرارتي بود که فتنه را در خود ذوب کرد.

به گزارش ايسنا عبدالحسين روح الاميني که در همايش 9 دي در دانشگاه بين‌المللي امام خميني قزوين سخن مي‌گفت، رفتن عده‌اي به سمت دشمن را ناشي از جهالت، عدم بصيرت، غفلت و سردرگمي اين افراد دانست و افزود: ملت ما بزرگترين ظلم به مردم را توسط کساني دانست که راه خود را از دشمن جدا نکرده و فرصت آزادي به دست آمده توسط ملت را تباه کردند.

وي نمونه بارز اين ظلم و پشت کردن به ملت را، در حادثه روز عاشورا دانست و گفت: روز عاشورا روزي است که تمام مذاهب و اديان براي آن احترام و قداست خاصي قائلند اما متاسفانه جهالت برخي سبب بروز هتاکي و آن اقدامات شد.

روح الاميني 9 دي را آغاز مسيري بزرگ براي انقلاب دانست که در آن همه احاد ملت در کنار هم ايستادند تا بگويند که ساختار نظام انقلاب اسلامي اتکا به مردم دارد و مردم نيز به هيچ عنوان دست از اعتقادات خود نخواهند شست.

اين استاد دانشگاه، دوران امروز را عصر خميني (ره) دانست و گفت: درخت تنومند نظام را با بسياري از انقلاب ها و حوادث دوران معاصر نمي‌توان مقايسه كرد.

وي شرايط امروز نظام را به مانند درختي دانست که رشد کرده و امروز به راحتي دربرابر هجمه ها مي‌ايستد.

وي هم‌چنين صاحبان اصلي اين انقلاب را مردم دانست و تصريح کرد: ظلم به نظام، ظلم به مردم خواهد بود.

مدير مسوول روزنامه ملت ما، خمير مايه اصلي شکل‌گيري انقلاب و 9 دي را مثلث اسلام، مردم و پيروي از رهبري بيان کرد و اقتدار اين نظام را اقتدار مردم دانست.

عضو جبهه ايستادگي در ادامه با بيان اينکه عده‌اي کنار امام (ره) و با عکس امام خود را بزرگ کردند، اظهاركرد: اين افراد به خمير مايه دفاع مقدس و کليد واژه انقلاب که پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملکت شما آسيبي نرسد، خيانت کردند.

وي با بيان اينکه امروز ايستادگي اصلي بايد برابر سه ظلع مثلثي باشد که اضلاع آن را فتنه، انحراف و تحريم تشکيل داده‌اند، افزود: بصيرت و تابع ولايت فقيه بودن مهم ترين راه برون رفت از مشکلات خواهد بود.

عبدالحسيني در ادامه با پاسخ به سوالات دانشجويان در رابطه با مرگ فرزندش در بازداشتگاه کهريزک، جهالت و بي‌تدبيري در اين حادثه را علت اصلي مرگ عده‌اي از جوانان دانست و گفت: خانواده‌هاي قربانيان عدم پيگيري پرونده را ظلم به نظام مي‌دانند و آن را پيگيري خواهند کرد و اين پيگيري را دفاع از نظام مي‌دانيم.
* نام:
ايميل:
* نظر: