مواضع
جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها
سیاست ما عین دیانت ما است و دین از سیاست جدا نیست. از این رو نباید از این مسئله خوف داشت كه بحث های سیاسی در آستانه انتخابات بحث ارزشی مسجد را زیر سوال ببرد. همان گونه كه در صدر اسلام مسجد نبض تپنده تحولات اجتماعی جامعه و مسلمانان بوده است در حال حاضر نیز باید چنین جایگاهی داشته باشد.
هوای تهران آلوده است یا ما؟! هوای تهران آلوده است یا ما؟!
اسکندر صالحی: آلودگی تهران، آیینه تمام نمای زندگی اجتماعی ماست و محصول تعاملی است که ما با هم‌نوعان خود و با طبیعت داریم؛ بنابراین، ضروری است که ما در این نحوه از تعامل، درنگ کنیم و به اصلاح آن بکوشیم؛ پس، باید در این راه از خود آغاز کنیم. هر یک از ما نخست باید به وارسی نحوه و آثار تعامل خود با دیگران بپردازد و در اصلاح خویش بکوشد.
فایده پرسش از رییس‌جمهور فایده پرسش از رییس‌جمهور
نیاز به سابقه‌پردازی چندانی ندارد؛ چند ماه پیش، علی مطهری و 99 نفر از همکارانش در مجلس هشتم، ده پرسش در برابر رییس‌جمهور نهادند و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند و اکنون همچنان مصر و مصمم به انجام این کارند. البته بنا بر قانون هم می‌توانند چنین کنند؛ همچنان که رییس جمهور هم می‌تواند به مجلس اخطار قانون اساسی دهد و مجلسیان را به عمل به آن فراخواند.
در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟ در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟
اسکندر صالحی
برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند. برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند.
ه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی" عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین کنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه سوابق، عناصر، ‌احزاب و ترکیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای ترکیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.
آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟ آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟
احمديان افزود:به طور مثال در هدفمند کردن يارانه‌ها بايد به نحوي عمل شود که نتيجه مطلوب که همانا بنيان کني فقر و آباد سازي همه جانبه کشوراست، محقق گردد.
اعتبار اخلاقی دولت اعتبار اخلاقی دولت
اسکندر صالحی رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:هر دولتی برای اعمال اراده و انجام مأموریت های خود، نیاز به قدرت داشته و نیز از میزان قدرت خود تلقی و تصوری دارد. مسأله اما این است که: چگونه می توان این تلقی و تصور را سنجید و اندازه گرفت؟ در این مختصر، نخست به طرح چند نکته خواهیم پرداخت و سپس به پرسش اصلی بازخواهیم گشت.
گفتنی‌های فیلم «طلا و مس» گفتنی‌های فیلم «طلا و مس»
محمود افتخاری: طلاومس، بیانگر این حقیقت بود که تعظیم در برابر معبود و معشوق حقیقی، صرفا با به زبان آوردن پیاپی ذکر «توکل به خدا» و «راضی‌ام به رضای خدا» به دست نمی‌آید، بلکه تسلیم در برابر قضای الهی و امید بستن به رحمت ایزدی باید در عمل و در صحنه‌های جاری زندگی روزمره تجلی یابد.
هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است
عضو شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه نباید اظهارات اوباما را جدی گرفت، گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت رژیم صهیونیستی از وی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شده است.
پیوندها
كدخبر: ۳۲۰
تاريخ انتشار: ۰۷ دي ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بیانیه:
جبهه ايستادگي ايران اسلامي به مناسبت سالروز 9 دي بيانيه‌اي منتشر كرد.
حماسه بزرگ يوم‌الله 9 دي كه بارزترين تجلي دفاع مردمي از تماميت نظام جمهوري اسلامي ايران بود متعلق به ملت عزيز ايران است و هيچ شخص و گروهي حق ندارد با مصادره و تفسير گروهي و قبيله‌اي از عظمت آن بكاهد، و با سلائق و گرايش‌هايي كه آن را نمي‌پسندند برخورد حذفي كنند.

بعد از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، حضور يكپارچه و منسجم ملت بزرگ ايران در دفاع از تماميت ارضي و حفظ موجوديت نظام اسلامي در 8 سال دفاع مقدس را بايد به عنوان بزرگترين افتخار و سربلندي در كارنامه ولايت‌مداري و انقلابي‌گري ملت سرافراز ايران قلمداد نمود.

 
اگر چه نظام اسلامي ايران همواره مورد تهديد، توطئه و كينه‌توزي ديرينه بيگانگان و عوامل داخلي آن‌ها قرار گرفته است و هر بار نيز با مقاومت و پايمردي مردم غيور ايران اسلامي تمام اين توطئه‌ها خنثي گرديده است اما بدون ترديد حماسه نهم دي ماه را بعد از دفاع مقدس بايد با ارزش‌ترين نماد دفاع مردمي از نظام اسلامي و نقطه عطفي در ايستادگي ملت انقلابي كشورمان بدانيم.
 
"
فتنه بزرگ 88" محصول بدعت‌گذاري، فقدان بصيرت و بداخلاقي برخي از خواص و جريانات و رسانه‌هاي همسو با آن‌ها بود، ابعاد اين فتنه به حدي خطرناك و تهديد كننده بود كه دشمنان هميشه مغلوب اين كشور را چنان اميدوار و گستاخ نمود كه تكيه بر امواج آن زدند و سكان هدايت كانون فتنه را از آن سوي مرزها بر عهده گرفتند و تا آستانه هتك حرمت به ساحت مقدس عاشوراي حسيني پيشروي كردند، و باز هم اين خيل خروشان مردم انقلابي بود كه با هدايت و رهبري مقام معظم رهبري از نظام مقدس جمهوري اسلامي دفاع كردند.
 
حماسه بزرگ يوم‌الله 9 دي كه بارزترين تجلي دفاع مردمي از تماميت نظام جمهوري اسلامي ايران بود متعلق به ملت عزيز ايران است و هيچ شخص و گروهي حق ندارد با مصادره و تفسير گروهي و قبيله‌اي از عظمت آن بكاهد، و با سلائق و گرايش‌هايي كه آن را نمي‌پسندند برخورد حذفي كنند.
 
جبهه ايستادگي ايران اسلامي ضمن ارج نهادن به اين روز افتخارآفرين از همه‌ آحاد مردم ولايتمدار و غيور ايران اسلامي دعوت مي‌كند كه به شكرانه اين موهبت الهي فعالانه در گرامي داشت يوم‌الله 9 دي مشاركت نمايد

* نام:
ايميل:
* نظر: