مواضع
جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها
سیاست ما عین دیانت ما است و دین از سیاست جدا نیست. از این رو نباید از این مسئله خوف داشت كه بحث های سیاسی در آستانه انتخابات بحث ارزشی مسجد را زیر سوال ببرد. همان گونه كه در صدر اسلام مسجد نبض تپنده تحولات اجتماعی جامعه و مسلمانان بوده است در حال حاضر نیز باید چنین جایگاهی داشته باشد.
هوای تهران آلوده است یا ما؟! هوای تهران آلوده است یا ما؟!
اسکندر صالحی: آلودگی تهران، آیینه تمام نمای زندگی اجتماعی ماست و محصول تعاملی است که ما با هم‌نوعان خود و با طبیعت داریم؛ بنابراین، ضروری است که ما در این نحوه از تعامل، درنگ کنیم و به اصلاح آن بکوشیم؛ پس، باید در این راه از خود آغاز کنیم. هر یک از ما نخست باید به وارسی نحوه و آثار تعامل خود با دیگران بپردازد و در اصلاح خویش بکوشد.
فایده پرسش از رییس‌جمهور فایده پرسش از رییس‌جمهور
نیاز به سابقه‌پردازی چندانی ندارد؛ چند ماه پیش، علی مطهری و 99 نفر از همکارانش در مجلس هشتم، ده پرسش در برابر رییس‌جمهور نهادند و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند و اکنون همچنان مصر و مصمم به انجام این کارند. البته بنا بر قانون هم می‌توانند چنین کنند؛ همچنان که رییس جمهور هم می‌تواند به مجلس اخطار قانون اساسی دهد و مجلسیان را به عمل به آن فراخواند.
در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟ در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟
اسکندر صالحی
برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند. برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند.
ه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی" عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین کنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه سوابق، عناصر، ‌احزاب و ترکیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای ترکیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.
آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟ آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟
احمديان افزود:به طور مثال در هدفمند کردن يارانه‌ها بايد به نحوي عمل شود که نتيجه مطلوب که همانا بنيان کني فقر و آباد سازي همه جانبه کشوراست، محقق گردد.
اعتبار اخلاقی دولت اعتبار اخلاقی دولت
اسکندر صالحی رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:هر دولتی برای اعمال اراده و انجام مأموریت های خود، نیاز به قدرت داشته و نیز از میزان قدرت خود تلقی و تصوری دارد. مسأله اما این است که: چگونه می توان این تلقی و تصور را سنجید و اندازه گرفت؟ در این مختصر، نخست به طرح چند نکته خواهیم پرداخت و سپس به پرسش اصلی بازخواهیم گشت.
گفتنی‌های فیلم «طلا و مس» گفتنی‌های فیلم «طلا و مس»
محمود افتخاری: طلاومس، بیانگر این حقیقت بود که تعظیم در برابر معبود و معشوق حقیقی، صرفا با به زبان آوردن پیاپی ذکر «توکل به خدا» و «راضی‌ام به رضای خدا» به دست نمی‌آید، بلکه تسلیم در برابر قضای الهی و امید بستن به رحمت ایزدی باید در عمل و در صحنه‌های جاری زندگی روزمره تجلی یابد.
هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است
عضو شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه نباید اظهارات اوباما را جدی گرفت، گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت رژیم صهیونیستی از وی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شده است.
پیوندها
كدخبر: ۳۱۸
تاريخ انتشار: ۰۳ دي ۱۳۹۰ - ۲۲:۵۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
حبیبی:
نامه دبیرکل جبهه ایستادگی ایران اسلامی به دبیر و اعضای محترم شورای نگهبان
همانگونه که مستحضرید جمهوری اسلامی ایران پس از پشت سر گذاشتن شرایط خاص بعداز انتخابات 88 که با سوء استفاده از زمینه ها و تنش های انتخاباتی و تمرکز دشمنان بیگانه و همراهی عناصر داخلی بروز یافت، اینک در آستانه برگزاری اولین انتخابات سراسری پس از این وقایع می باشد هرچند این فتنه باهدایت و رهبری خردمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و هوشیاری بی نظیر مردم شهید پرور و وفادار به آرمانهای امام و انقلاب اسلامی نافرجام ماند لیکن حساسیت ها و ضرورت های حضور مردم در پای صندوق های رای پس از این وقایع بر کسی پوشیده نیست.
با تقدیم سلام و احترام

همانگونه که مستحضرید جمهوری اسلامی ایران پس از پشت سر گذاشتن شرایط خاص بعداز انتخابات 88 که با سوء استفاده از زمینه ها و تنش های انتخاباتی و تمرکز دشمنان بیگانه و همراهی عناصر داخلی بروز یافت، اینک در آستانه برگزاری اولین انتخابات سراسری پس از این وقایع می باشد هرچند این فتنه باهدایت و رهبری خردمندانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و هوشیاری بی نظیر مردم شهید پرور و وفادار به آرمانهای امام و انقلاب اسلامی نافرجام ماند لیکن حساسیت ها و ضرورت های حضور مردم در پای صندوق های رای پس از این وقایع بر کسی پوشیده نیست.


مشارکت حداکثری مردم ، اهمیت جایگاه مجلس ، نمایان شدن مجدد اعتماد مردم به نظام از طریق حضور حداکثری و انتخاب صحیح همه از جمله مواردی هستند که باید با اهتمام دست اندر کاران انتخابات به نحو احسن محقق و یکبار دیگر بارقه امید و نشاط را به جامعه اسلامی و یاس ونومیدی را به دشمنان اسلام و انقلاب وارد نماید. البته برگزاری صحیح انتخاباتی آزاد با بی طرفی کامل نهاد های رسمی و دولتی برای زدودن هر گونه شائبه در نتیجه انتخابات و نظارت دقیق شورای نگهبان به عنوان ناظر قانونی بر انتخابات از جمله ارکان این فرایند محسوب می گردد که انشا الله امید آن می رود بیش از پیش مسئولین مربوطه در تحقق آن کوشا و به فضل پروردگار موفق باشند . اما غرض از بیان این مطالب اشاره به عارضه ای ناپسند می باشد که آفت انتخابات سالم است اگرچه انجام آن بی سابقه نیست لیکن رخ نمایی بارز آن در این دوره باعث ایجاد موجی از نگرانی در بین دوستداران انقلاب اسلامی گردیده است . پدیده ای شوم که رهبر معظم انقلاب نیز در بیاناتشان در سفر اخیر به کرمانشاه نسبت به آن هشدار دادند و شایسته است مورد توجه دقیق قرار گیرد، قرائن متعددی حاکی از این است جریانات مشکوکی متصل به کانونهای قدرت و ثروت قصد جدی دارند که با اهرم پول و ثروت، تاثیر شوم خود را یر نتایج انتخابات نهمین دوره مجلس بگذارند.واین اقدامات هرچه به روزهای سرنوشت ساز انتخابات نزدیکت می شویم بیشترخودنمایی می کند.


هر چند خطر کانون قدرت که همزمان با ثروت مورد هشدار رهبری بود نیز خطر کمی نیست و مراقبت از عدم استیلای آن بر انتخابات ضروری است لیکن تعدد مراکز ثروت و ارتباط پنهان آنها با دستهای خارجی و بهره گیری از فضای غبارآلود سیاسی نظارت و کنترل آنها را دشوار می نماید لذا ایجاب می کند که توجه و تعمق بیشتری در ممانعت از تاثیر این پدیده خطرناک در نتایج انتخابات شود.


جبهه ایستادگی ایران اسلامی همصدا با مردم رشید و غیور کشورمان ضمن هشدار موکد در این مورد از اعضاء محترم آن شورا می خواهد که در تمامی مراحل انتخابات اعم از ایام ثبت نام و در زمان رسیدگی به صلاحیت و مهلت تبلیغات و ایام برگزاری انتخابات و اعلام نتایج آن با حساسیت کامل و قاطعیت، با این پدیده برخورد نموده و راه را بر این نا اهلان ببندد و این توطئه طراحی شده برای ایجاد انحراف در مسیر اصلی نظام اسلامی را در نطفه خفه کند و اجازه ندهد که ثروت قارون های زمان میراث گرانبهای شهدا را به تاراج ببرد . قطعاً شما دلسوزان انقلاب اسلامی نیز اذعان دارید که نباید اجازه داد رای مردم که هر کدام ارزش بالایی دارد در حراجی های خدعه و تزویر به بهای اندک به فروش گذاشته شود و صاحبان قدرت و ثروت آن را به تاراج ببرند . مردم عزیزمان نیز انتظار دارند شورای محترم نگهبان به محض مشاهده و یا دریافت گزارشی در مورد بروز چنین تخلفاتی، در جهت صیانت از رای مردم با مرتکبین برخورد و صندوقهای مخدوش را ابطال نماید تا از به ثمر نشستن این اقدام آسیب زننده به خانه ملت جلوگیری کند ، همچنین انتظار می رود شورای محترم نگهبان بمنظور پیشگیری از جرایمی از این دست، با صدور بیانیه ای این قبیل جریانات را از هر گونه اقدامی منع نموده و وعده برخورد قاطع و شدید با آنها به مردم داده شود و در عمل هم این وعده انقلابی را محقق نماید.

والعاقبه للمتقین
یدالله حبیبی
دبیرکل

* نام:
ايميل:
* نظر: