مواضع
جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها
سیاست ما عین دیانت ما است و دین از سیاست جدا نیست. از این رو نباید از این مسئله خوف داشت كه بحث های سیاسی در آستانه انتخابات بحث ارزشی مسجد را زیر سوال ببرد. همان گونه كه در صدر اسلام مسجد نبض تپنده تحولات اجتماعی جامعه و مسلمانان بوده است در حال حاضر نیز باید چنین جایگاهی داشته باشد.
هوای تهران آلوده است یا ما؟! هوای تهران آلوده است یا ما؟!
اسکندر صالحی: آلودگی تهران، آیینه تمام نمای زندگی اجتماعی ماست و محصول تعاملی است که ما با هم‌نوعان خود و با طبیعت داریم؛ بنابراین، ضروری است که ما در این نحوه از تعامل، درنگ کنیم و به اصلاح آن بکوشیم؛ پس، باید در این راه از خود آغاز کنیم. هر یک از ما نخست باید به وارسی نحوه و آثار تعامل خود با دیگران بپردازد و در اصلاح خویش بکوشد.
فایده پرسش از رییس‌جمهور فایده پرسش از رییس‌جمهور
نیاز به سابقه‌پردازی چندانی ندارد؛ چند ماه پیش، علی مطهری و 99 نفر از همکارانش در مجلس هشتم، ده پرسش در برابر رییس‌جمهور نهادند و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند و اکنون همچنان مصر و مصمم به انجام این کارند. البته بنا بر قانون هم می‌توانند چنین کنند؛ همچنان که رییس جمهور هم می‌تواند به مجلس اخطار قانون اساسی دهد و مجلسیان را به عمل به آن فراخواند.
در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟ در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟
اسکندر صالحی
برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند. برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند.
ه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی" عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین کنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه سوابق، عناصر، ‌احزاب و ترکیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای ترکیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.
آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟ آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟
احمديان افزود:به طور مثال در هدفمند کردن يارانه‌ها بايد به نحوي عمل شود که نتيجه مطلوب که همانا بنيان کني فقر و آباد سازي همه جانبه کشوراست، محقق گردد.
اعتبار اخلاقی دولت اعتبار اخلاقی دولت
اسکندر صالحی رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:هر دولتی برای اعمال اراده و انجام مأموریت های خود، نیاز به قدرت داشته و نیز از میزان قدرت خود تلقی و تصوری دارد. مسأله اما این است که: چگونه می توان این تلقی و تصور را سنجید و اندازه گرفت؟ در این مختصر، نخست به طرح چند نکته خواهیم پرداخت و سپس به پرسش اصلی بازخواهیم گشت.
گفتنی‌های فیلم «طلا و مس» گفتنی‌های فیلم «طلا و مس»
محمود افتخاری: طلاومس، بیانگر این حقیقت بود که تعظیم در برابر معبود و معشوق حقیقی، صرفا با به زبان آوردن پیاپی ذکر «توکل به خدا» و «راضی‌ام به رضای خدا» به دست نمی‌آید، بلکه تسلیم در برابر قضای الهی و امید بستن به رحمت ایزدی باید در عمل و در صحنه‌های جاری زندگی روزمره تجلی یابد.
هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است
عضو شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه نباید اظهارات اوباما را جدی گرفت، گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت رژیم صهیونیستی از وی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شده است.
پیوندها
كدخبر: ۳۰۸
تاريخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
صالحی:
جبهه پایداری با اصولگرایان به وحدت نخواهد رسید.
از ابتدا هم می شد حدس زد که جبهه پایداری می خواهد مستقلا وارد انتخابات شود. در نهایت، بخشی از ستادهای آقای احمدی نژاد در قالب این جبهه فعالیت خواهند کرد و بخش دیگری هم بدون تابلو خواهند بود. البته این بخش هم ممکن است در لحظات آخر و پس از تایید صلاحیت کاندیداهای مجلس تابلویی بلند کنند و زیر عنوانی به فعالیت پرحجم بپردازند...
جبهه پایداری با اصولگرایان به وحدت نخواهد رسید.
 رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان این مطلب گفت: از ابتدا هم می شد حدس زد که جبهه پایداری می خواهد مستقلا وارد انتخابات شود.
اسکندر صالحی در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی  افزود: در نهایت، بخشی از ستادهای آقای احمدی نژاد در قالب این جبهه فعالیت خواهند کرد و بخش دیری هم بدون تابلو خواهند بود. البته این بخش هم ممکن است در لحظات آخر و پس از تایید صلاحیت کاندیداهای مجلس تابلویی بلند کنند و زیر عنوانی به فعالیت پرحجم بپردازند. این بخش فعلا در خوف و رجا به سر می برند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این پراکنده گی ها عمدی است یا اتفاقی؟ گفت: ممکن است جدایی جبهه پایداری از اصولگرایان مهندسی شده باشد و دلیل آن هم ایجاد فضای قطبی و رقابتی در انتخابات است؛ اما جدایی میان ستادها و یاران احمدی نژاد تفرقه و تشتت است، نه تقسیم کاری مهندسی شده. البته در نهایت ممکن است همه دوستان دولت در مجلس نهم زیر عنوان یک فراکسیون جمع شوند و در موارد بسیاری با هم همرأی گردند.

صالحی درباره وحدت جبهه ایستادگی با 7+8 گفت: جبهه ایستادگی برای مقابله هوشمندانه با تهدیدها و پس از جدی شدن تحریم ها شکل گرفت و خروجی جلسات آن نیز در اختیار مسئولین قرار گرفت. بنابر این، این جبهه با اهداف راهبردی شکل گرفته است؛ گرچه هرگز از ضرورتهای مقطعی نظام غفلت نخواهد کرد. بنای ما این است که در چارچوب اصولگرایی فعالیت کنیم و در صددیم به صورت موثر در کنار دیگر دوستان اصولگرا به وظایف خود عمل نماییم.
* نام:
ايميل:
* نظر: