مواضع
جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها
سیاست ما عین دیانت ما است و دین از سیاست جدا نیست. از این رو نباید از این مسئله خوف داشت كه بحث های سیاسی در آستانه انتخابات بحث ارزشی مسجد را زیر سوال ببرد. همان گونه كه در صدر اسلام مسجد نبض تپنده تحولات اجتماعی جامعه و مسلمانان بوده است در حال حاضر نیز باید چنین جایگاهی داشته باشد.
هوای تهران آلوده است یا ما؟! هوای تهران آلوده است یا ما؟!
اسکندر صالحی: آلودگی تهران، آیینه تمام نمای زندگی اجتماعی ماست و محصول تعاملی است که ما با هم‌نوعان خود و با طبیعت داریم؛ بنابراین، ضروری است که ما در این نحوه از تعامل، درنگ کنیم و به اصلاح آن بکوشیم؛ پس، باید در این راه از خود آغاز کنیم. هر یک از ما نخست باید به وارسی نحوه و آثار تعامل خود با دیگران بپردازد و در اصلاح خویش بکوشد.
فایده پرسش از رییس‌جمهور فایده پرسش از رییس‌جمهور
نیاز به سابقه‌پردازی چندانی ندارد؛ چند ماه پیش، علی مطهری و 99 نفر از همکارانش در مجلس هشتم، ده پرسش در برابر رییس‌جمهور نهادند و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند و اکنون همچنان مصر و مصمم به انجام این کارند. البته بنا بر قانون هم می‌توانند چنین کنند؛ همچنان که رییس جمهور هم می‌تواند به مجلس اخطار قانون اساسی دهد و مجلسیان را به عمل به آن فراخواند.
در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟ در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟
اسکندر صالحی
برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند. برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند.
ه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی" عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین کنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه سوابق، عناصر، ‌احزاب و ترکیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای ترکیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.
آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟ آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟
احمديان افزود:به طور مثال در هدفمند کردن يارانه‌ها بايد به نحوي عمل شود که نتيجه مطلوب که همانا بنيان کني فقر و آباد سازي همه جانبه کشوراست، محقق گردد.
اعتبار اخلاقی دولت اعتبار اخلاقی دولت
اسکندر صالحی رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:هر دولتی برای اعمال اراده و انجام مأموریت های خود، نیاز به قدرت داشته و نیز از میزان قدرت خود تلقی و تصوری دارد. مسأله اما این است که: چگونه می توان این تلقی و تصور را سنجید و اندازه گرفت؟ در این مختصر، نخست به طرح چند نکته خواهیم پرداخت و سپس به پرسش اصلی بازخواهیم گشت.
گفتنی‌های فیلم «طلا و مس» گفتنی‌های فیلم «طلا و مس»
محمود افتخاری: طلاومس، بیانگر این حقیقت بود که تعظیم در برابر معبود و معشوق حقیقی، صرفا با به زبان آوردن پیاپی ذکر «توکل به خدا» و «راضی‌ام به رضای خدا» به دست نمی‌آید، بلکه تسلیم در برابر قضای الهی و امید بستن به رحمت ایزدی باید در عمل و در صحنه‌های جاری زندگی روزمره تجلی یابد.
هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است
عضو شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه نباید اظهارات اوباما را جدی گرفت، گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت رژیم صهیونیستی از وی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شده است.
پیوندها
كدخبر: ۳۰۵
تاريخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۰ - ۰۱:۲۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
دکتر روح الامینی:
جبهه ایستادگی برای احیاء نسل سوم انقلاب تلاش می‌کند
دبیر کل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی اعلام کرد: جبهه ایستادگی ترکیبی از نسل دوم و سوم انقلاب است و تمام تلاش خود را برای احیاء نسل سوم انقلاب به کار بسته است
دبیر کل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی اعلام کرد: جبهه ایستادگی ترکیبی از نسل دوم و سوم انقلاب است و تمام تلاش خود را برای احیاء نسل سوم انقلاب به کار بسته است.

 به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسین روح الامینی روز سه شنبه در نشستی خبری با خبرنگاران در تشریح فعالیت های جبهه ایستادگی گفت: جبهه ایستادگی ترکیبی از نسل دوم و سوم انقلاب است تا از این طریق بتواند اهداف و رهنمودهای امام خمینی و مقام معظم رهبری را دنبال و پیگیری کند.
 
وی با بیان اینکه این جبهه همواره دغدغه انتقال بین نسل دوم و سوم را دارد، افزود: بر این باوریم که باید فضا را برای نسل سوم فراهم کرد تا آنها نیز بتوانند مسئولیت هایی را برعهده بگیرند از این رو جبهه ایستادگی تمام تلاش خود را برای احیاء نسل سوم انقلاب به کار بسته است.
 
دبیر کل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی از احزاب و تشکل های اصولگرا نیز خواست تا تمام همت و تلاش خود را در این راستا به کار گیرند تا ازاین طریق پیوند قابل قبولی بین دو نسل انقلاب برقرار شود.
 
دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی تصریح کرد: جبهه ایستادگی گفتمان اصولگرایی و گفتمان ارزشی انقلاب اسلامی را گفتمانی ریشه‌دار می‌داند که نمی‌تواند محدود به بخش، گروه و جریانی خاص باشد، پس باید این انبساط ظرفیتی را داشته باشد، چون جریانی بالنده است و این موضوع در دیدار با آیت‌الله مهدوی کنی نیز مورد تاکید قرار گرفت و ایشان بر بسط ظرفیت‌های اصولگرایی تاکید داشتند.
 
در ادامه این نشست خبری روح الامینی در پاسخ به سئوالی خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا قبول دارید گفتمان انقلاب در دوران سازندگی و اصلاحات نادیده گرفته شده بود، گفت: انقلاب مسیر تکاملی خود را به خوبی طی کرده است البته در اوایل انقلاب و دوران دفاع مقدس این مسیر به خوبی دنبال و پیگیری می شد و متاسفانه در دهه های گذشته خودخواهی ها و تجمل پرستی ها و امید به دیگران حاکم شد، البته این گفتمان را نباید مختص به دوران ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی یا خاتمی بدانیم، زیرا در حال حاضر نیز شاهد فعالیت جریان انحرافی هستیم که از اصول فاصله گرفته است.
 
وی گفت: انقلاب دچار آفت هایی بوده است ضمن آنکه با ریزش ها و رویش هایی نیز مواجه بوده است.
 
این فعال سیاسی همچنین درباره بازگشت سید محمد خاتمی به عرصه سیاسی کشور گفت: ملاک وضعیت فعلی افراد است البته افراد و چهره هایی در گذشته مسئولیت های اجرایی را در نظام بر عهده داشتند اما در حال حاضر باید وضعیت فعلی آنها را رصد و درباره آن اظهار نظر کرد.
 
وی با تاکید بر اینکه خیمه انقلاب ولایت است و همگان باید زیر چتر ولایت فعالیت کنند، گفت: ما ارتباط و نزدیکی خود را با چهره های شاخص بر اساس تعامل آنها با ولایت تنظیم می کنیم از این رو اگر آنها از ولایت دور شوند ما نیز از آنها دور خواهیم شد و هر چه به ولایت نزدیک شوند ما هم به آنها نزدیک خواهیم شد.
 
وی گفت: در فتنه 88 عده ای از خواص امتحان خود را پس داده اند و عده ای دیگر نتوانستند در این امتحان پیروز شوند چرا که یا سکوت کردند و یا همراه فتنه شدند.
 
دبیر کل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه در این نشست نمی خواهم از افرادی خاص نام ببرم، افزود: آقایان در زمان فتنه که به ولایت خدشه وارد شد کجا بودند؟ چگونه از ولایت فقیه دفاع کردند؟
 
وی گفت: نظام همواره از حضور افراد استقبال می کند اما افرادی که خود خواسته اند از کشتی نظام پیاده شوند بازگشت خود به نظام  را سخت کرده اند.
 
روح الامینی افزود: تاکید من به همه افراد و چهره های شاخص است و فقط مختص به فتنه گران نیست.
 
* نام:
ايميل:
* نظر: