مواضع
جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها جای تبلیغات انتخاباتی مساجد است نه تالارها
سیاست ما عین دیانت ما است و دین از سیاست جدا نیست. از این رو نباید از این مسئله خوف داشت كه بحث های سیاسی در آستانه انتخابات بحث ارزشی مسجد را زیر سوال ببرد. همان گونه كه در صدر اسلام مسجد نبض تپنده تحولات اجتماعی جامعه و مسلمانان بوده است در حال حاضر نیز باید چنین جایگاهی داشته باشد.
هوای تهران آلوده است یا ما؟! هوای تهران آلوده است یا ما؟!
اسکندر صالحی: آلودگی تهران، آیینه تمام نمای زندگی اجتماعی ماست و محصول تعاملی است که ما با هم‌نوعان خود و با طبیعت داریم؛ بنابراین، ضروری است که ما در این نحوه از تعامل، درنگ کنیم و به اصلاح آن بکوشیم؛ پس، باید در این راه از خود آغاز کنیم. هر یک از ما نخست باید به وارسی نحوه و آثار تعامل خود با دیگران بپردازد و در اصلاح خویش بکوشد.
فایده پرسش از رییس‌جمهور فایده پرسش از رییس‌جمهور
نیاز به سابقه‌پردازی چندانی ندارد؛ چند ماه پیش، علی مطهری و 99 نفر از همکارانش در مجلس هشتم، ده پرسش در برابر رییس‌جمهور نهادند و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخواندند و اکنون همچنان مصر و مصمم به انجام این کارند. البته بنا بر قانون هم می‌توانند چنین کنند؛ همچنان که رییس جمهور هم می‌تواند به مجلس اخطار قانون اساسی دهد و مجلسیان را به عمل به آن فراخواند.
در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟ در وال‌ استریت چه می‌گذرد؟
اسکندر صالحی
برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند. برخی افراد با همراهی و سکوت در برابر فتنه 88 امتحان بدی پس دادند.
ه گزارش "پایگاه اطلاع رسانی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی" عبدالحسین روح‌الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در نخستین کنفرانس خبری جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه سوابق، عناصر، ‌احزاب و ترکیب و مختصات جبهه ایستادگی جای توجه دارد، اظهار داشت: اعضای جبهه ایستادگی ایران اسلامی علاوه بر دارا بودن شخصیت‌های برجسته حقیقی و حقوقی، دارای ترکیب بین نسلی، نسل دوم و سوم انقلاب هستند.
آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟ آیا عدالت صرفا تقسيم فرصت‌هاي برابر است؟
احمديان افزود:به طور مثال در هدفمند کردن يارانه‌ها بايد به نحوي عمل شود که نتيجه مطلوب که همانا بنيان کني فقر و آباد سازي همه جانبه کشوراست، محقق گردد.
اعتبار اخلاقی دولت اعتبار اخلاقی دولت
اسکندر صالحی رئیس دفتر سیاسی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی:هر دولتی برای اعمال اراده و انجام مأموریت های خود، نیاز به قدرت داشته و نیز از میزان قدرت خود تلقی و تصوری دارد. مسأله اما این است که: چگونه می توان این تلقی و تصور را سنجید و اندازه گرفت؟ در این مختصر، نخست به طرح چند نکته خواهیم پرداخت و سپس به پرسش اصلی بازخواهیم گشت.
گفتنی‌های فیلم «طلا و مس» گفتنی‌های فیلم «طلا و مس»
محمود افتخاری: طلاومس، بیانگر این حقیقت بود که تعظیم در برابر معبود و معشوق حقیقی، صرفا با به زبان آوردن پیاپی ذکر «توکل به خدا» و «راضی‌ام به رضای خدا» به دست نمی‌آید، بلکه تسلیم در برابر قضای الهی و امید بستن به رحمت ایزدی باید در عمل و در صحنه‌های جاری زندگی روزمره تجلی یابد.
هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است هدف اوباما از اظهارات ضد ایرانی جلب حمایت صهیونیستها است
عضو شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با بیان اینکه نباید اظهارات اوباما را جدی گرفت، گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت رژیم صهیونیستی از وی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مطرح شده است.
پیوندها
كدخبر: ۳۰۳
تاريخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بيانيه:
بیانیه جبهه ایستادگی ایران اسلامی پیرامون رویدادهای اخیر کشور و منطقه
جبهه ي ايستادگي ايران اسلامي پيرامون رويدادهاي اخير كشور و منطقه بيانيه اي صادر كرد به گزارش "پايگاه اطلاع رساني حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي" متن اين بيانيه به شرح ذيل مي باشد:
جبهه ي ايستادگي ايران اسلامي پيرامون رويدادهاي اخير كشور و منطقه بيانيه اي صادر كرد.
به گزارش "پايگاه اطلاع رساني حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي" متن اين بيانيه به شرح ذيل مي باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحيم
 
بیانات صریح و راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی در یک ماهه اخیر حاوی تبیین ژرف روند تحولات منطقه ای و رویدادهای جهانی و نیز راهبردهای اصلی نظام در عرصه های کشور بود که اهتمام ملی برای انجام رسالت و تکالیف دینی و انقلابی را ایجاب می کند.
بخشی از هشدارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی بر لزوم ایستادگی در برابر تحرک جبهه استکبار در ایجاد انحراف و جعل هویت اسلامی خیزش های مردمی ملت های منطقه بود. انقلاب های مردمی ملت تونس ، مصر، بحرین ، یمن و لیبی لزوم اهتمام برای تعامل و حمایت معنوی ، رسانه ای، سیاسی ، فرهنگی و بشر دوستانه بر مبنای تعهدات دینی را بیش از روند موجود ایجاب می کند و لذا در تحکیم و تفوق جبهه ایستادگی مردمی و اسلامی در برابر جبهه صیهونیسم و استکبار جهانی تلاش مضاعف همگان ضرورتی سرنوشت ساز است تا الهام بخشی انقلاب اسلامی در این مقطع تاریخی نهادینه تر شود.
رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در بخش های دیگری از رهنمودهای یک ماهه اخیر بر موضوعات حساس و کلیدی مانند پیشبرد جهاد اقتصادی ، اخلاق مطلوب سیاسی ، خودداری از تضعیف اعتماد عمومی و قوای سه گانه ، ایستادگی در برابر هر نوع انحراف از مبانی و اصول اسلام ، امام ، انقلاب و نظام و پرهیز از رواج تفرقه و تبدیل تنوع و اختلاف سلایق به دعواهای پر هزینه و بی حاصل و صیانت از خدمت و پیشرفت با اتکا به ایمان ، تقوا ، جهاد و عدالت در عرصه های گوناگون داخلی تاکید نمودند، بنظر می رسد جهاد اقتصادی با تقویت الزامات اصلی آن یعنی جهاد اخلاقی و پاسداری از ارزشهای اعتقادی و انقلابی در گفتار و رفتار هر فرد ، گروه ، نهاد و جریان وفادار به امام و رهبری و متعهد در خدمت به مردم متدین کشورمان از تکالیف همه نیروها ، تشکلها و آحاد اجتماعی است که باید متناسب با سطح توانمندی ها و برخورداری از فرصت ها و ظرفیت های عمومی و فردی عملیاتی شود.
در سال جهاد اقتصادی ، کمک به تقویت فضای خدمت و پیشرفت با مشی عدالت و روحیه جهادی را از تکالیف ایجابی فردی و جمعی خود می دانیم که با هوشمندی و مراقبت از خطاهای احتمالی کامل می شود. افتادن در دام درگیری و چالش های پر هزینه حاشیه سازی در فضای عمومی، تبدیل نقدهای سازنده به تخریب های سیاسی، عدم مرزبندی با جریانات انحرافی، فتنه انگیزی و ساختار شکنی در هر جناح و نهادی و عدم ایستادگی مدبرانه و مقتدرانه در برابر تحریم ها ، فشارها و توطئه های نرم ، آشکار و پنهان دشمنان خارجی از خطاهای احتمالی است که مستلزم پیشگیری از طریق افزایش هوشمندی سیاسی، رفتاری و مدیریتی است
پیرو چهار بیانیه قبلی، احزاب و تشکلهای عضو جبهه ایستادگی ایران اسلامی ضمن قدردانی از تلاش های سازنده، بر بهبود تعامل بین ارکان نظام برغم وظایف و اختیارات خاص قانونی و اهتمام به تدابیر مقام عظمای ولایت بویژه بین دولت و مجلس تاکید می نماید و نسبت به بروز برخی رفتارهای تحریک آمیز و تداوم چالش های سیاسی و مغایر با فرهنگ جهاد اقتصادی و عدم مهار کامل جریان انحرافی آسیب رسان به دولت و فرصت سازی برای سوء استفاده و تداوم عملیات روانی و سیاسی بیگانگان و امید سازی برای جریان خاموش فتنه و سلب فرصت های خدمت دولت و پیشرفت کشور دغدغه جدی خود را اعلام می دارد.
تبعیت عملی از ولایت، تمکین به قانون و نظارت های سازنده نسبت به خود و اطرافیان ،پشتیبانی از همه ارکان نظام ، حفظ فضای کار و تلاش دولت با برنامه محوری در ساماندهی و پیشبرد اقتصاد و فرهنگ جامعه و کشور، رعایت اخلاق اسلامی ، انصاف و خدا محوری در حمایت ها و انتقادات راهکارهای مورد تاکید جبهه ایستادگی ایران اسلامی برای فائق آمدن بر چالش ها و اغتنام فرصت ها در بسیج ظرفیت های سال جهاد اقتصادی است که امیدواریم به تدریج برکات آن را آحاد مردم احساس کنند.

اعضاء جبهه ایستادگی ایران اسلامی:
1- جبهه حامیان ولایت 2- حزب توسعه و عدالت ايران اسلامي3- جمعيت آبادگران جوان ایران اسلامی 4- جمعیت جوانان انقلاب اسلامی 5- جمعیت پیروان حضرت زینب (س)
6- حزب سبز 7- حزب نيک انديشان ايران اسلامي 8 – انجمن بين المللي جنبش ضد صهيونيستي 9- مجمع اسلامي آرمان ملت ايران 10 - خدمتگذاران ايران اسلامي
11 – مجمع عالی نخبگان ایران
* نام:
ايميل:
* نظر: